Schemat działania

Projekty prowadzimy według wypracowanego i sprawdzonego schematu. Nadaje on projektowi określony bieg, wyznacza kamienie milowe i daje obraz postępu stopnia realizacji projektu.

 1. Analiza wymagań

  Na tym etapie będziesz musiał nam przekazać swoje wizje, koncepcje i oczekiwania względem zamawianej strony lub aplikacji. Będziemy słuchać, notować, pytać i wyciągać esencję Twoich potrzeb.

 1. Przygotowanie projektu

  Jest to dla Ciebie jedna z najważniejszy części projektu. Na tym etapie powstanie specyfikacja techniczna projektu, zostaną szczegółowo opisane wszystkie funkcjonalności zamawianej aplikacji oraz zostanie ustalony jej wygląd.

  W efekcie powstanie dokument ze specyfikacją techniczną projektu, który będzie wyznacznikiem tego, jak aplikacja będzie działała i wyglądała. Dokument zostanie dołączony do umowy zlecenia, które po obustronnym podpisaniu daje "zielone światło" do rozpoczęcia produkcji.

 1. Produkcja

  Na tym etapie przechodzimy do właściwej realizacji projektu. Twoja aplikacja zostanie zaprojektowana od strony technicznej, a poszczególne zadania zostaną podzielone pomiędzy członków naszego zespołu.

  Podczas trwania fazy deweloperskiej będziesz mógł na bieżąco podglądać fragmenty oddanych funkcjonalności na specjalnie przygotowanej dla Ciebie platformie testowej. Gdy tylko wychwycisz jakieś nieścisłości w stosunku do założeń, będziesz mógł je zgłosić, a my od razu wprowadzimy modyfikacje w aplikacji - im wcześniej tym lepiej. Poprawki zgłoszone w tej fazie projektu mogą znacząco skrócić etap testowania aplikacji.

 1. Testowanie i ostatnie poprawki

  Po zakończeniu głównej fazy produkcyjnej przyszedł czas na testowanie. Aplikacja po testach wewnętrznych wymaga teraz Twojej oceny i upewnienia się, czy jest zgodna z Twoim rozumieniem założeń projektowych. Dostęp do platformy testowej dostałeś już w poprzednim etapie więc czas zacząć testowanie.

  Cykl testowania jest podzielony na dwa przebiegi. W każdym z nich masz tydzień na wychwycenie nieprawidłowości, a my tydzień na ich poprawę.

 1. Wdrożenie

  Teraz gdy Twoja aplikacja została już przetestowana nadszedł czas na jej wdrożenie w środowisku produkcyjnym. Jeśli do tej pory nie wybrałeś domeny oraz hostingu, to właśnie nadeszła ta chwila, kiedy musisz dokonać ich wyboru.

  Projekt dobiegł końca. Teraz możesz cieszyć się ze swojej nowej strony, a my z kolejnego oddanego do użytku projektu.