Co robimy

 1. Strony i aplikacje

  Naszą główną działalnością jest produkcja stron i aplikacji internetowych. Tworzymy zarówno proste strony wizytówkowe jak i zaawansowane aplikacje. W naszych produktach używamy uznanych narzędzi i rozwiązań nie wywarzając otwartych drzwi, ani nie wymyślając koła od nowa.

 
 1. Modernizacje i rozwój

  Zajmujemy się również modernizacjami i rozwojem istniejących stron i aplikacji.

  Jeśli posiadasz stronę lub aplikację, która nie działa tak jak powinna, brakuje jej jakiejś funkcjonalności, nie jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki lub chciałbyś zintegrować ją z Twoimi dostawcami, bądź dać swoim klientom możliwość komunikowania się z Tobą poprzez internet to nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami.

 
 1. Projektowanie

  Projektujemy aplikacje przekładając Twoje oczekiwania na diagramy i terminologię techniczną.

  Tworzymy projekty aplikacji, procesów biznesowych, interfejsów oraz baz danych. Do zamówionego projektu w zależności od potrzeb otrzymasz diagramy, bazę danych oraz dokumentację.

 
 
 1. Doradztwo i konsultacje

  Jeśli nie czujesz się wystarczająco mocno w zagadnieniach technicznych związanych ze stronami internetowymi, bazami danych, czy procesami biznesowymi, możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Jedną z najlepszych form konsultacji będzie rozmowa lub spotkanie.

 
 1. Interwencje awaryjne

  Gdy Twoja strona lub system nagle przestaną działać możemy w trybie awaryjnym zająć się Twoim problemem.

  Jeśli naprawa nie będzie możliwa w krótkim czasie wstawimy szybką zaślepkę informującą Twoich klientów o chwilowej niedostępności serwisu, zyskując tym samym więcej czasu na rozwiązanie problemu.